Úvod > Občan > Aktuality > Hlášení obecního úřadu

Hlášení obecního úřadu

Žádáme občany, kteří tak ještě neučinili, aby se dostavili na Obecní úřad v Olešnici k odsouhlasení a podpisu projektu a žádosti o povolení výstavby

kanalizační přípojky k Vašim rodinným domům, každé pondělí nebo středu  v době od 17 do 19 hodin. Sebou vezměte 250,- Kč v hotovosti na úhradu

správního poplatku na MěÚ Kostelec n. Orlicí.

Vyzýváme občany Olešnice a Hoděčína, aby se dostavili na obecní úřad pouze v úřední dny pondělí nebo středa v době od 17 do 19 hodin k vyzvednutí Nařízení obce o připojení na kanalizaci. Obdržíte informace a dokumenty, které je nutné znát a vyplnit pro napojení na veřejnou kanalizaci.

Kdo máte zájem o napojení na kanalizaci do konce roku 2019, oznamte to osobně nebo telefonicky nejpozději do středy 18. prosince 2019 na obecní úřad (tel. 494 384 423 nebo 722 540 567).

logo-pvs
logo-vc