Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

Zubní pohotovost 2017

V příloze naleznete aktualizovaný rozpis zubní pohotovosti v roce 2017

Zubní pohotovost 2017.xlsx

SK Rabštejn Kostelec nad Orlicí

www.skrabstejn.cz

Kam na výlet

www.MojeOrlickehory.cz

Finanční správa -informace

Nechte si posílat údaje pro placení daně z nemovitých věcí do Vaší e-mailové schránky viz úřední deska.

Územní plán Olešnice

Obec Olešnice realizuje projekt "Územní plán Olešnice", celkové náklady na tuto akci činí 198 tis. Kč, dotace z Královéhradeckého kraje činí 34 tis. Kč.
Projekt je realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Logo KH kraje[1].jpg

www.nadorlici.cz

Jaké bude počasí

www.meteopress.cz

21. 11. Albert

Zítra: Cecílie

Svozový plán na rok 2017

V příloze naleznete svozový plán na rok 2016 na odvoz odpadů v obcích. Svozový den je čtvrtek každý sudý týden. V lokalitě Na Pískách a Vrbka je svozový den úterý.

Svozový plán 2017.xlsx

Zámek v Častolovicích

www.zamek-castolovice.cz

Královéhradecký kraj