Elektronická podatelna

Elektronické podání pošty je možné prostřednictvím níže uvedeného formuláře, e-mailové zprávy nebo na technickém nosiči dat (cd, dvd, usb flash). Nosič můžete doručit do podatelny Obecního úřadu v úřední hodiny. Na jednom technickém nosiči dat smí být pouze jedno podání a jeho přílohy.

Poznámka: v případě elektronického podpisu nutno používat zaručené elektronické podpisy a kvalifikované certifikáty vydávané akreditovanými poskytovateli certifikačních služeb(§ 11 zákona č. 227/2000 Sb.) Další informace o elektronickém podpisu najdete na www.ica.cz .

Adresa elektronické podatelny: obec.olesnice@tiscali.cz

Požadavky na elektronická podání:
Pokud je přílohou soubor, obecní úřad akceptuje soubory ve formátech: *.HTML (hypertextový dokument), *.TXT (prostý text), *.RTF (dokument v textovém standardu RTF), *.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat), *.DOC a DOCX (dokument MS Word), *.XLS a XLSX (dokument MS Excel). *.ODT nebo *.ODS (dokument Open Office), případně v běžném grafickém formatu nebo ve formátu *.ZIP a *.RAR.
Jednou zprávou (nebo na jednom technickém nosiči dat) zasílejte pouze jedno podání. Maximální velikost přílohy pro elektronické podání (mimo technický nosič) je 10 MB.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Adresa umístění elektronické podatelny:

Obec Olešnice
Olešnice 63
517 36 Olešnice

Úřední hodiny pro příjem podání na technických nosičích dat:

Pondělí 17:00 - 19:00
Středa 17:00 - 19:00

Příjem a zpracování elektronikých podání:

Obdrží-li elektronická podatelna elektronické podání, vyrozumí o tom odesilatele e-mailovou zprávou, odeslanou na adresu uvedenou v podání. Obsah zprávy je dán výsledkem prvotních kontrol e-podání z hlediska čitelnosti, přítomnosti e-podpisu, přítomnosti viru atd. Neprojde-li e-podání některou kontrolou, není e-podatelnou přijato a ve zprávě je pak uveden konkrétní důvod. Vypsány jsou i identifikační údaje e-podání.

Pokud si odesilatel vymíní zaslání zprávy o přijetí podání v listinné podobě, elektronická podatelna mu zprávu v této podobě odešle.

Pokud si odesilatel vymíní, může být další komunikace s Obecním úřadem vedena výhradně v listinné podobě.

Po přijetí elektronického podání je elektronická písemnost podána do spisové služby úřadu. Dlaší postup je již stejný jako u běžného podání.

Zubní pohotovost  2018

V příloze naleznete aktualizovaný rozpis zubní pohotovosti v roce 2018

Zubní pohotovost 2018.xlsx

SK Rabštejn Kostelec nad Orlicí

www.skrabstejn.cz

Kam na výlet

www.MojeOrlickehory.cz

Finanční správa -informace

Nechte si posílat údaje pro placení daně z nemovitých věcí do Vaší e-mailové schránky.

Územní plán Olešnice

Obec Olešnice realizuje projekt "Územní plán Olešnice", celkové náklady na tuto akci činí 198 tis. Kč, dotace z Královéhradeckého kraje činí 34 tis. Kč.
Projekt je realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Logo KH kraje[1].jpg

www.nadorlici.cz

Jaké bude počasí

www.meteopress.cz

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Svozový plán na rok 2017, 2018

V příloze naleznete svozový plán na rok 2016 na odvoz odpadů v obcích. Svozový den je čtvrtek každý sudý týden. V lokalitě Na Pískách a Vrbka je svozový den úterý.

Svozový plán 2018 čtvrtek.xlsx

Zámek v Častolovicích

www.zamek-castolovice.cz

Královéhradecký kraj